www.suvorov.ua

Switch to desktop Register Login

TM Suvorov

У щастя є смак - це основне кредо компанії «Suvorov». Ми знаємо, що кожна людина бажає радіти життю, відчувати натхнення і бути щасливою щодня, щогодини, щохвилини. В цьому немає ніякого секрету - це природньо. Тому ми вирішили поставити собі за мету - знайти і створити такі цукерки, які допоможуть наблизитися до цих відчуттів.

Наша компанія плідно попрацювала цього року, тому ми з гордістю представляємо вам наші нові «смаки щастя»

 

«Це не просто цукерки - це подорожі до різних куточків нашої дивовижної планети», - керівник відділу розвитку Ольга Суворова.

Знайти ідеальні смаки для споживачів і вгадати переваги досить не просте завдання. Тому ми провели безліч досліджень при розробці цукерок. Збирали дегустаційні комісії, створювали фокус-групи для того, щоб знайти той самий унікальний продукт, який змусить кожного відчути смак щастя.

Так і з’явилася наша нова лінійка трюфельних цукерок.

Начинка цукерки, в поєднанні з ніжною шоколадною глазур’ю, з першої ж секунди тане в роті. Лише мить, і ви вже подорожуєте світом.

руководитель отдела развития Ольга Суворова

«Доскональність наших рецептур забезпечує високу якість продукту та унікальність смаків», головний технолог Лілія Плахотна.


главный технолог Лилия Плахотная

В основу цукерок лягли найдобірніші інгредієнти. Як наприклад, какао преміум-класу, яке вирощується тільки в Південній Америці.

При виготовленні цукерок були задіяні складні технології на інноваційному обладнанні, яке дозволило зробити якість кожного виробу бездоганним та неповторним.

Ну і звичайно ж, як і у всіх наших продуктах, в новій лінійці не використовуються шкідливі інгредієнти, такі як трансжири та подовжуючі термін придатності речовини.

«Як кожній дівчині, так і нашій цукерці важливо бути красивою не тільки всередині, а й зовні», спеціаліст з маркетингових комунікацій Лілія Шолошенко

Для цієї лінійки ми використовували трендові, в цьому році, мотиви. Це і матова етикетка з вибірковим лаком, яку ми розробили в тандемі з нашими партнерами ТОВ «Ітак» на високоякісному обладнанні.

А також унікальна концепція, яка сміливо підкреслила дизайн кожного SKU.

Кожна цукерка – це дівчина, а смак – це те, що вона привезла зі своєї країни.
Senorita Bambita – це запальна трюфельна цукерка зі смаком банану, така ж яскрава, як бразильські карнавали та солодка, як екзотичні фрукти.
Lady Baker – це витончена трюфельна цукерка з фірмовим англійським крем-брюле в начинці та королівськими манерами.
Frau Milk – молочна цукерка, наповнена ніжністю і свіжим ароматом альпійських гір.


специалист по маркетинговым коммуникациям Лилия Шолошенко

І звичайно ж елегантність справжнього французького шоколаду сміливо підкреслила у своїй цукерці Мadam Buvoge.

 

Всі вони створені для вас, дорогі наші лейдіз!

Тому не відмовляйте собі в задоволенні і можливості побалувати себе і своїх близьких нашими солодощами.

Last Updated on Monday, 28 October 2019 13:25

Hits: 599

Следи за новостями на наших страницах в Facebook и Instagram

    

Last Updated on Monday, 28 October 2019 11:07

Hits: 4080

© suvorov.co.ua, 2011-2015 Все права защищены.

Top Desktop version